Organizator
Mecenas Zamku Królewskiego
Partnerzy strategiczni
Patroni medialni

Partnerzy

TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O. - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. jest Partnerem Strategicznym Jubileuszu Obchodów 50-lecia odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. Spółka, która rozpoczęła swoją działalność dokładnie 65 lat temu, nieustannie wspiera kulturę polską, w tym obecne aktywności naszej instytucji. W latach 1971 – 1984 Przedsiębiorstwo Państwowe Totalizator Sportowy było najhojniejszym donatorem odbudowy dawnej rezydencji królewskiej – dochody z zakładów specjalnych przeznaczane były na restytucję Zamku.

Więcej informacji na: www.totalizator.pl

LEROY MERLIN POLSKA - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Leroy Merlin wspiera swoich klientów na każdym etapie prac związanych z budową, remontem, odświeżaniem domu i aranżacją ogrodu; od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po specjalistyczne usługi. Oferuje produkty budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne, do wyposażenia domu i ogrodu. Nadrzędną zasadą Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszenia warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia w domu. W myśl tej filozofii działania w sklepach Leroy Merlin każdy znajdzie produkty i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i zasobności portfela.
Więcej informacji na www.leroymerlin.pl

EMERALLD POLSKA - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Emeralld to kompleksowa oferta rozwiązań i produktów skierowana do użytkowników prywatnych i profesjonalistów. Działalność firmy związana jest z kształtowaniem zdrowego i przyjaznego środowiska, zarówno w domowym ogrodzie jak i na stadionie piłkarskim czy polu golfowym.

W ramach współpracy, Emeralld organizuje szkolenia, prowadzi audyty i doradztwo związane z właściwym nawożeniem i pielęgnacją, połączoną z zabiegami agrotechnicznymi. Współpracuje z klubami piłkarskimi, firmami usługowymi, zarządcami zieleni miejskiej i parkowej oraz ośrodkami sportowymi w całej Polsce.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne na: www.emeralld.pl

VHV FLOWERS AND GREENS - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY, WYŁĄCZNY DOSTAWCA KWIATÓW

VHV Flowers and Green to lider wśród dostawców kwiatów. Jest jedną z pierwszych firm oferujących florystom i kwiaciarniom na całym świecie zakupy bezpośrednio od ogrodników. Firma jest platformą pomiędzy światowymi hodowcami kwiatów, a odbiorcą końcowym, czyli kwiaciarnią. Oferuje najwyższą jakość kwiatów oraz dbałość o ich świeżość podczas dostawy. 

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/KwiatyDlaKwiaciarni/

PARK-M - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Od 25 lat wyznaczamy standardy i kreujemy trendy w architekturze krajobrazu. Podążając za naszą misją, w działaniach jakie podejmujemy staramy się łączyć najbardziej kluczowe dla nas aspekty oraz wartości, którymi są mi.in.: zdobywanie wiedzy oraz dzielenie się wiedzą, propagowanie bezpiecznych, funkcjonalnych oraz przyjaznych środowisku rozwiązań,
dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, inwestowanie w innowacje oraz rozwój. W naszych założeniach strategicznych oraz w codziennych działaniach i decyzjach jakie podejmujemy, staramy się w praktyce korzystać z nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które pozwolą wyeksponować i zachować bogactwo przyrody dla nas oraz dla przyszłych pokoleń. Na dzień dzisiejszy w swoim portfolio posiadamy ponad 2 000 zrealizowanych projektów na terenie całego kraju.

Więcej informacji na: www.park-m.pl

PGW WODY POLSKIE - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie jest od 1 stycznia 2018 roku głównym podmiotem odpowiedzialnym za krajową gospodarkę wodną. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami dla ochrony naszych zasobów wodnych i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń
Więcej informacji na: www.wody.gov.pl